תיקון שיניים תותבות

אם לרגע חשבתם, שהשיניים התותבות שלכם יחזיקו מעמד לנצח, חשבו שנית. שיניים תותבות, עם השנים, נשחקות ומצריכות תיקון או רענון כדי תיקון שיניים תותבותלהשיב את ההתאמה המושלמת שלהן לחך.

אלו בעיות בשיניים התותבות עשויות להצריך תיקון? האם ניתן לשמור על השיניים התותבות כדי להימנע מבעיות בעתיד? תשובות לכל השאלות לפניכם.

 

בעיות שעשויות להיווצר בשיניים התותבות

כמו כל מוצר אחר שאנחנו רוכשים, גם שיניים תותבות יכולות להישחק, להתבלות עם השנים ולאבד את ההתאמה המושלמת שלהן לאנטומיה האורלית של הלקוח, שבפיו הן הותקנו. מטופלי שיניים רבים מאבדים מידי שנה מגובה עצם הלסת, מה שמביא להתכווצות של רקמות החניכיים. המשמעות היא, כי לאורך השיניים, השיניים התותבות כבר לא יציבות כפי שהיו בהתחלה, והן עלולות להתחיל "לרקוד" בתוך הפה.

במקרים אחרים, יכולות התותבות ליצור לחץ על החך או התנגדות בעת הוצאתן. חוסר אחיזה של התותבות הוא עוד תופעה שיכולה להתרחש עם השנים, כאשר ההתאמה של התותבות למבנה החך נשחקת, בשל כאמור, השינויים הדינאמיים תיקון שיניים תותבות - סאמר פרחהמתרחשים בלסת ובחך עם השנים.

 

טיפול שוטף בשיניים תותבות

ניקוי יסודי של התותבות מדי יום במים קרים, בבוקר ובערב ואחרי כל ארוחה והשריית התותבות בתמיסת ניקוי במהלך הלילה הן כמה פעולות שניתן לבצע כדי לשמור על התותבות לאורך זמן וכדי להגדיל את הסיכויים, כי לא יווצרו בעיות מסוג אלו שצויינו לעיל.

 

מעבדת השיניים של פרח סאמר מומחים בתיקון שיניים תותבות מכל הסוגים ולכל המקרים עם שיטות עבודה חדשניות ומתקדמות - לפרטים נוספים וכל שאלה, צרו עימנו קשר.