תותבת על שתלים

בשנים האחרונות הפכה התקנת שיניים תותבות על שתלים לפופולארית מאוד וחוללה מהפך של ממש בתחום הדנטאלי, המאפשר למטופלים ליהנות משיניים תותבות יציבות לאורך שנים. במה שונות תותבות על שתלים מהתותבות הקונבנציונאליות, שאינן מותקנות על שתלים, ומהם היתרונות שלהן?

  

קיבוע תותבות על שתלים

אחד מהחסרונות של השיניים התותבות הסטנדרטיות קשור לניידות שלהן. גם אם ההתאמה שלהם למבנה האורלי של המטופל עם התקנתן הייתה מיטבית, עם השנים, בשל שינויים שחלים בחניכיים, כמו ספיגת רכס החניכיים, מתחילות התותבות לזוז ו"לרקוד" בתוך הפה, ויוצרות מהר מאוד בעיות נוחות עבור מי שמרכיב אותן, בעיות המתעוררות בעיקר בעת הדיבור או האכילה והעשויות אף להוביל לחוסר ביטחון ולאי נוחות כללית.

אל הקונטקסט הזה נכנס הקונספט של עיגון השיניים התותבות על-ידי שתלים, המאפשרים להגיע לייצוב מוחלט של התותבות. במסגרת הטיפול, מותקנים בין 2 ל 6 שתלים באזור הקדמי של הלסת התחתונה, המאפשרים קיבוע ואחיזה של התותבות כך שהן לא יוכלו להתנדנד או לזוז.

 תותבת של שתלים

יהתרונות של קיבוע באמצעות שתלים

קיבוע השיניים התותבות על-ידי שתלים מאפשר ליהנות מיתרונות נוספים, כמו שימור עצם הלסת ועיכוב של תהליך הספיגה שלה, שיפור תחושת הטעם, שליפה מהירה וטובה יותר של התותבות לצורך ניקוי שלהן, השבה של הביטחון העצמי שנפגע בשל הניידות של התותבות לפני העיגון ואיכות חיים כללית גבוהה יותר.

 

פרח סאמר אנו מומחים בקיבוע תותבות על שתלים בשיטות חדשניות ומתקדמות לתוצאה מושלמת, 
לפרטים נוספים צרו עימנו קשר.