אנו מבצעים מספר סוגי כתרים :

    • * כתר על בסיס מתכת 
    • * כתר על בסיס זרקוניה 
    • * כתרים על שתלים
 

כיצד לבחור כתר ? מחרסינה מלאה, ממתכת או זירקוניה?

רפואת השיניים בכלל ותחום שיקום הפה בפרט מתפתחים בקצב מסחרר. ניתן למצוא כיום פתרונות רבים בתחום שיקום הפה, כך שהמטופל לא תמיד יודע איזהוא הפתרון המתאים לו ביותר. אם חסרה לכם שן, אם אתם מעוניינים לבצע לה שחזור באמצעות כתר מחרסינה ואם אתם מתלבטים לגבי סוג כתר החסרינה המתאים לכם ביותר - הנה מידע חשוב שיסייע לכם. 

 

איזה סוג כתר מחרסינה הוא המתאים ביותר?

התשובה על השאלה היא פשוטה, והיא תעשה לכם את החיים קלים ביותר. אתם לא באמת אמורים לדעת איזה סוג כתר הוא המתאים לכם ביותר, ועליכם להתייעץ עם רופא השיניים שלכם, שבתיאום עם טכנאי שיניים, יפרוס בפניכם את כל האופציות ויסייע לכם לקבל החלטה בנוגע האפשרות הנכונה עבורכם ביותר.

בעידן של הצפת מידע, שבו האינפורמציה זמינה ונגישה לנו הרבה יותר מבעבר, יש לנו נטייה לדעת עוד ועוד, עד כי לפעמים, אנחנו שוכחים, שהמומחה אליו אנחנו פונים, הוא שאמור לתת לנו את התשובות. אם חקרתם וקראתם על סוגי הכתרים השונים, ואם הבנתם שאתם מעוניינים בשחזור שן באמצעות כתר מחרסינה, זה הזמן להעביר את האחריות לרופא השיניים שלכם, שיספק לכם את שארית האינפורמציה הדרושה ויעוץ עצה לגבי הפתרון הרלוונטי ביותר עבורכם.

 

לבחון כל מקרה לגופו ולתת לרופא השיניים לקבל החלטה

כמו כ, עליכם לזכור, כי לא כל סוגי הכתרים מתאימים לכל סיטואציה. כך למשל, כתר חרסינה ללא מתכות מתאים לשחזור שניים קדמיות, ולכן אם השן החסרה היא שן אחורית, הפתרון אינו מתאים למקרה שלכם. תנו לרופא השיניים שלכם לעשות את העבודה, וסמכו על חוות דעתו. הוא יסייע לכם לקבל החלטה נבונה.