שתלים- טכניקות חדשות, הליך טיפול, תופעות לוואי

היום במאה ה- 21 החשיבות למראה ואסטטיקה אצל בני האדם הולכת וגוברת וישנה הבנה שבכדי להצליח בשוק לא מספיק להיות חד מחשבה אלא, צריך גם את המראה הנכון לקידום והצלחה. אחד מהדברים הבסיסיים שצריך להתחיל מהם זה- השיניים שלכם.

5

שיניים מושלמות, יגרמו לחיוך המושלם והחיוך יגרום לכם להיות זוהרים יותר וכמובן משכנעים יותר. פריצת הדרך בעולם השיניים המושלמות הינם השתלים.

השתלים הינם שיניים מלאכותיות. הם מחליפים את השיניים הקיימות שלכם בשינים מושלמות, נוצצות, יפות ומעבר לכל בריאות. שתלים הוכחו כמוצלחים ביותר בתחום רפואת וטכנאות השיניים וכעמידים ביותר לאורך זמן. הליך טיפול ההשתלה במרפאות פרח סאמר, משתנה מאדם לאדם והכל תלוי במצב הקיים אצלו בחניכיים, בלסת ובעצם בפה. ישנן טכניקות שונות וטיפולים חדישים אשר מאפשרים לטיפול והשתלה בכל מצב אפילו הקיצוני ביותר. רוב הטכניקות החדשות אף מאפשרות טיפול מלא ביום אחד בו תצאו באותו היום עם שיניים מושלמות מן המרפאה.

ישנה חשיבות מרבית לבצע את ההשתלה במועד הסמוך ביותר לעקירת השן הפגומה בכדי, לשמר את הרקמה של העצם על מנת, שתמשיך לפעול באותו האופן ששמרה על השן הקיימת באופן דומה על השתל שיוצר מצב של שן מדומה. תופעות הלוואי השונות תלויות בעד כמה המצב היה חמור ונדרש טיפול מעמיק יותר כמו גם יש לזכור שהשתלה הינה ניתוח כירורגי בחלל הפה ולכן, יתכנו תופעות לוואי כגון: נפיחויות, כאבים שונים, דימום קל או כבד ועוד. החשיבות לרופא והטכנאי הטובים ביותר במקרה זה הינה מעל לכל ולשם כך קיימות מעבדות פרח סאמר.